VÄTSKEKOMPASS, Sestrel, Henry Browne & Son Ltd, 1900-tal.

395984. VÄTSKEKOMPASS, Sestrel, Henry Browne & Son Ltd, 1900-tal.

Diameter ca 16 cm.
Höjd ca 15,5 cm.

Vatten samt oljefylld.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 16 cm.
Höjd ca 15,5 cm.

Vatten samt oljefylld.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 219