FICKUR, 5 st, bland annat Phenix, Chromos samt urverk märkt G.T, emaljerade urtavlor, boetter delvis av silver, 1800/1900-tal.

395950. FICKUR, 5 st, bland annat Phenix, Chromos samt urverk märkt G.T, emaljerade urtavlor, boetter delvis av silver, 1800/1900-tal.

Mestadels ankargång.
Diameter ca 5 cm.

Slitage. Enstaka skador. Enstaka gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels ankargång.
Diameter ca 5 cm.

Antal besök: 1 776