ARMBANDSUR. TISSOT JUBILEUM.

ARMBANDSUR. TISSOT JUBILEUM.
395943. ARMBANDSUR. TISSOT JUBILEUM.

Tissot, herrarmbandsur, urtavla märkt Tissot Jubileum, Swiss made, sekundvisare, bredd inklusive kronskruv c:a 3,5 cm, urtavla med repor/skrapmärke, fungerar vid test, Auctionet
kan ej garantera funktionen.

Smutsig urtavla, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

kan ej garantera funktionen.

Smutsig urtavla, slitage.

Antal besök: 4 433