Tissot, herrarmbandsur, urtavla märkt Tissot Jubileum, Swiss made, sekundvisare, bredd inklusive kronskruv c:a 3,5 cm, urtavla med repor/skrapmärke, fungerar vid test, Auctionet
kan ej garantera funktionen.
Smutsig urtavla, slitage.
kan ej garantera funktionen.
Smutsig urtavla, slitage.