STRYKJÄRN, 2 st, 1700-tal, mässing.

3959351. STRYKJÄRN, 2 st, 1700-tal, mässing.

höjd 14 längd 15 cm längd 13 cm
höjd 11 cm.

Normalt ålders och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 11 cm.

Antal besök: 562