SALTKAR, 2 st, porfyr, 1800-tal.

395879. SALTKAR, 2 st, porfyr, 1800-tal.

En rund slät och en facetterad, diameter ca 6,5 resp. 6 cm.

Slitage, mindre nagg samt avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 231