VINGLAS, graverat Adolf Fredrik, 17/1800-tal.

395852. VINGLAS, graverat Adolf Fredrik, 17/1800-tal.

Glasmassan svagt gråfärgad med lusor ,sliror samt luftbubblor.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 108