JOHN HORACE HOOPER. TILLSKRIVEN. Sjölandskap med fiskare, olja på duk, signerad, 1800-tal.

395850. JOHN HORACE HOOPER. TILLSKRIVEN. Sjölandskap med fiskare, olja på duk, signerad, 1800-tal.

60 x 90 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 90 cm.

Fläckar.

Antal besök: 2 253