SIGNIERT C. RADL. En bit skog med en bäck som rinner ut i en sjö.

395840. SIGNIERT C. RADL. En bit skog med en bäck som rinner ut i en sjö.

Olja på duk, signerad nedre vänster, daterad omkring 1960/70. Mått ca. Ram 113 x 63 x 5 cm, tavla 100 x 50 cm.

Mindre tecken på ålder, ram lite stött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 801