Parti Porslin, 54 delar. Rörstrand.

39580. Parti Porslin, 54 delar. Rörstrand.

12 st modell större mattalrikar
11 st modell mindre mattallrikar
12 st djupa tallrikar
9 st assietter
1 mjölkanna
1 såskanna
4 st flata uppläggningsfat
4 st djupa uppläggningsfat.

Normal bruksslitage, varav 2 flata uppläggningfat med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st djupa tallrikar
9 st assietter
1 mjölkanna
1 såskanna
4 st flata uppläggningsfat
4 st djupa uppläggningsfat.

Antal besök: 1 215