FÖRVARINGSLÅDOR, ett par, Aktiebolaget Tidan, Unica, Mariestad, trä/papp samt metall, 1900-tal.

395776. FÖRVARINGSLÅDOR, ett par, Aktiebolaget Tidan, Unica, Mariestad, trä/papp samt metall, 1900-tal.

Längd 76 cm.
Bredd 34 cm.
Höjd 35 cm.

Bruksslitage, bucklor, fläckar, skador/sprickor i trä, doft/odör av olja/frukt(?).

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 76 cm.
Bredd 34 cm.
Höjd 35 cm.

Antal besök: 938