VAS, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg Studiohanden.

395774. VAS, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg Studiohanden.

Fajansmålare Maja Snis, höjd ca 15 cm.

Slitage, smärre glasyrkrakeleringar, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 312