TEKANNA på STÄLLNING, koppar/mässing.

395737. TEKANNA på STÄLLNING, koppar/mässing.

Handtag och knopp i porslin.
Innerkopp märkt "Anti patent"
Ställning bredd 39 cm, tekanna diameter 26 cm.

Nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtag och knopp i porslin.
Innerkopp märkt "Anti patent"

Nagg, slitage.

Antal besök: 1 458