GOLVLAMPA, metall och plast, "Lins", P O Ström för Ikea. 1970-tal.

395730. GOLVLAMPA, metall och plast, "Lins", P O Ström för Ikea. 1970-tal.

Golvlampa med stomme i lackerad metall, lampkupa i plast
Höjd 112 cm
Etikettmärkt Design P.O Ström, samt Elit AB.

Färgbortfall, repor, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 112 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 161