SIMON KRAMER. Parismotiv, olja på duk, signerad, 1900-talets mitt.

395727. SIMON KRAMER. Parismotiv, olja på duk, signerad, 1900-talets mitt.

54 x 50 cm.

Ålders- och hanteringsslitage.
Krackelyr förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 50 cm.

Krackelyr förekommer.

Antal besök: 1 730