KIKARE, 5 st, mestadels teaterkikare.

395710. KIKARE, 5 st, mestadels teaterkikare.

Delvis i fodral, märkta bla Theodor Blance Stockholm samt Spaulding & Co Paris. Törsta kikarens höjd ca 14 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 016