GOLVLAMPA, metall och gummi, "Club", Pier Ramella, Arteluce, Italien, 1900-tal.

395709. GOLVLAMPA, metall och gummi, "Club", Pier Ramella, Arteluce, Italien, 1900-tal.

Golvlampa med stomme i metall samt gummidetaljer, lampa med skärm i frostat glas samt reflektorskärm
Etikettmärkt Arteluce
Höjd 130 cm.

Bucklor och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt Arteluce
Höjd 130 cm.

Bucklor och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 228