SKULPTUR, bronspatinerad metall, kopia efter Bruno Zach, 2000-tal.

395634. SKULPTUR, bronspatinerad metall, kopia efter Bruno Zach, 2000-tal.

Skulptur i brons på svart marmorsockel, föreställande naken kvinna som pratar i telefon.
Höjd 25 cm.
Höjd exklusive sockel 22 cm.
Längd 21 cm.

Kopia, Märkt B Zach.

Marmorsockel med repor, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.
Höjd exklusive sockel 22 cm.
Längd 21 cm.

Kopia, Märkt B Zach.

Antal besök: 1 511