BERT ÖSTERLUND. Interiör med dam och spåkvinna, olja på duk, signerad.

395632. BERT ÖSTERLUND. Interiör med dam och spåkvinna, olja på duk, signerad.

54 x 45 cm.

Bert Österlund (1912–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 45 cm.

Bert Österlund (1912–1981)

Antal besök: 1 088