10 mattallrikar 12 assietter 12 djupa tallrikar 8 bärfat 14 bordstallrikar 6 tekoppar med fat Vattenkanna 1 uppläggningsskål 6 uppläggningsfat.
Bruksslitage, fåtal mindre nagg.