GUNNAR KANEVAD. Skulptur, trä, signerad och daterad 1975.

395567. GUNNAR KANEVAD. Skulptur, trä, signerad och daterad 1975.

Ca. 41x48 cm.

Smärre slagmärken.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 41x48 cm.

Smärre slagmärken.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Antal besök: 1 291