TESERVIS, 8 delar, Gabriel keramik.

395500. TESERVIS, 8 delar, Gabriel keramik.

Tekanna.
6 tekoppar med fat.
Skål, diameter ca 18 cm.

Bruksslitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna.
6 tekoppar med fat.
Skål, diameter ca 18 cm.

Bruksslitage, krackeleringar.

Antal besök: 3 744