VÄGG LAMPA med dekor av skepp, glas och metall, 1900-tal.

395497. VÄGG LAMPA med dekor av skepp, glas och metall, 1900-tal.

Höjd ca 23,5 cm.

Slitage, nagg, repor, möjligen retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23,5 cm.

Antal besök: 1 315