KARAFF i glas, "Strikt" Bengt Orup, Johansfors.

395467. KARAFF i glas, "Strikt" Bengt Orup, Johansfors.

Höjd 20 cm. Inklusive propp 24 cm. Propp samt karaff märkt 88.

Propp med nagg på undesidan. i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 514