RA Auktionsverket Norrköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
KOPPARKITTEL, 1700-tal.
395398. KOPPARKITTEL, 1700-tal.
Diameter 47 cm, höjd 43 cm.
Skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 47 cm, höjd 43 cm.
Skador.
RA Auktionsverket Norrköping
780