ALVAR OUTAKKA. Sameflicka, olja på pannå, signerad samt daterad -45.

395370. ALVAR OUTAKKA. Sameflicka, olja på pannå, signerad samt daterad -45.

Dagmått 39,5 x 31 cm.
Falsmått 41 x 32,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 39,5 x 31 cm.
Falsmått 41 x 32,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 674