ERIK EWALD. "Persnäs, Öland. 1939.", olja på duk, signerad, 1939.

395348. ERIK EWALD. "Persnäs, Öland. 1939.", olja på duk, signerad, 1939.

34 x 44 cm.

Smärre åldersslitage.

Erik Ewald (1903–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 44 cm.

Smärre åldersslitage.

Erik Ewald (1903–1971)

Antal besök: 1 853