JOSEF LINDSKOG. olja på panå, signerad.

39529. JOSEF LINDSKOG. olja på panå, signerad.

52 x 56 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 56 cm.

Slitage.

Antal besök: 7 334