SIDEBORD, björk, möbelsnickare Axel Jonsson, 1920-tal.

395160. SIDEBORD, björk, möbelsnickare Axel Jonsson, 1920-tal.

Längd 150 cm Bredd 50 cm Höjd 108 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Skada på höger skåpdörr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 946