SPEGELBYRÅ, björk, möbelsnickare Axel Jonsson, 1920-tal.

395147. SPEGELBYRÅ, björk, möbelsnickare Axel Jonsson, 1920-tal.

Längd 100 cm Bredd 54 cm Höjd 187 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage, repor och mindre slagmärken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 597