MATGRUPP, 5 delar, björk, möbelsnickare Axel Jonsson, 1920-tal.

395075. MATGRUPP, 5 delar, björk, möbelsnickare Axel Jonsson, 1920-tal.

Matgruppen består av ett bord med utdragsskiva samt fyra stolar. Bordets mått: längd 105+47+47 cm bredd 90 cm höjd 97 cm.

Repor och slagmärken. Fläckar på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 939