SIDOBORD, fanérat trä, 1900-talets andra hälft.

395074. SIDOBORD, fanérat trä, 1900-talets andra hälft.

Kvadratisk bordsskiva.
70 x 70 cm.
Höjd 47 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar, skada på ett hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvadratisk bordsskiva.
70 x 70 cm.
Höjd 47 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 652