PARTI GLAS, 7 delar, Åsa Brandt, Torshälla samt "Harlequin" Berit Johansson, Gense.

394983. PARTI GLAS, 7 delar, Åsa Brandt, Torshälla samt "Harlequin" Berit Johansson, Gense.

Flaska, signerad Åsa, höjd ca 24 cm.
2 Likör/starkvinsglas, signerade Åsa, höjd ca 11 cm.
4 snapsglas, "Harlequin", signerade, Gense B.Johansson, höjd 18 cm.

Smärre slitage, ett snapsglas med lagad fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 057