SALTSKEDAR, fyra stycken, bland annat Frans Holm, 1850-1860-tal, Vadstena, Silver.

394964. SALTSKEDAR, fyra stycken, bland annat Frans Holm, 1850-1860-tal, Vadstena, Silver.

Längd ca 10 - 12 cm.
Delvis förgyllda.
En del med gravyr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10 - 12 cm.
Delvis förgyllda.
En del med gravyr.

Bruksslitage.

Antal besök: 785