DOSOR, två stycken, Carl Olof Holm, Frans Holm, Vadstena, 1847, 1861, Silver.

394914. DOSOR, två stycken, Carl Olof Holm, Frans Holm, Vadstena, 1847, 1861, Silver.

Längd ca 6 - 9,5 cm.
Båda med invändig förgyllning.
Rektangulär dosa med gravyr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 6 - 9,5 cm.
Rektangulär dosa med gravyr.

Bruksslitage.

Antal besök: 812