VÄGGUR, nyrenässans, sent 1800-tal.

394889. VÄGGUR, nyrenässans, sent 1800-tal.

Höjd 105, bredd 39, djup 18,5 cm.

Bruksslitage, smärre maskhål.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre maskhål.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 714