ALLMOGEFÖREMÅL, 5 delar, 18/1900-tal.

394887. ALLMOGEFÖREMÅL, 5 delar, 18/1900-tal.

Kaffepanna i koppar, Väckarklocka, 2 st fotoramar Jugend, Pipa.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången på väckarklocka.
Delar till pipa felar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.
Delar till pipa felar.

Antal besök: 1 132