VINKARAFF, glas samt vitmetall, 1800-tal.

394871. VINKARAFF, glas samt vitmetall, 1800-tal.

Propp medföljer, ej original. Höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 905