HINDUISK GUDOM, Sydostasien 1900-tal.

394804. HINDUISK GUDOM, Sydostasien 1900-tal.

Splendent skulptur förgylld brons, monterad på modernt stativ,
Höjd 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 057