HYLLA, Stringmodell, 1900-talets mitt.

394802. HYLLA, Stringmodell, 1900-talets mitt.

Längd 70 cm
Bredd 19 cm
Höjd 73 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70 cm
Bredd 19 cm
Höjd 73 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 594