Auktionshuset Thelin & Johansson
Glas
Övrigt
VAS, PO Ström, Alsterfors.
394757. VAS, PO Ström, Alsterfors.
Utvalt av våra föremålsexperter
Osignerad, höjd 25 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Osignerad, höjd 25 cm.
Bruksslitage.
2 073