POTTSKÅP, betsad furu, art deco, 1900-talets första hälft.

394751. POTTSKÅP, betsad furu, art deco, 1900-talets första hälft.

Längd 40, bredd 36, höjd 52 cm.

Bruksslitage samt mindre fläckar på ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 900