WHISKYGLAS, 6st, Gustav II Adolf, Nils Landberg, Orrefors.

394741. WHISKYGLAS, 6st, Gustav II Adolf, Nils Landberg, Orrefors.

Höjd 6,5 cm
Diameter 8 cm.

Ett glas med liten nagg.
Ett glas med tillverkningsdefekt.
Små repor under.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6,5 cm
Diameter 8 cm.

Ett glas med liten nagg.
Små repor under.

Antal besök: 3 291