394709. SMYCKEN, silver, bland annat N E From Danmark.
3 par örhängen ( par clips satm 1 par med skruv), 3 ringar varav en N E From, 4 broscher varav en C G Hallberg med röd emaljdekor, armband med grön dekor, hängen med porslinsmålning osignerad.
Porslin med spricka. Slitage. Nagg på armband. En ring med bucklor (NE From).