SMYCKEN, silver, bland annat N E From Danmark.

394709. SMYCKEN, silver, bland annat N E From Danmark.

3 par örhängen ( par clips satm 1 par med skruv), 3 ringar varav en N E From, 4 broscher varav en C G Hallberg med röd emaljdekor, armband med grön dekor, hängen med porslinsmålning osignerad.

Porslin med spricka. Slitage. Nagg på armband. En ring med bucklor (NE From).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 330