ARMBANDSUR, Nivada Automatic C1 Discus, cal 2824 C5 ETA, boett av stål.

394703. ARMBANDSUR, Nivada Automatic C1 Discus, cal 2824 C5 ETA, boett av stål.

Med datum, blåsvart urtavla, diameter ca 30 mm.

Slitage, glas med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, glas med repor.

Antal besök: 2 127