FIOL, med stråke och fodral, 1900-tal.

394660. FIOL, med stråke och fodral, 1900-tal.

Märkt Caspar Da Salo, fiolens längd ca 60 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 897