FIGURIN, porslin, Nymphenburg, Frankenthal. Omkring 1900.

394643. FIGURIN, porslin, Nymphenburg, Frankenthal. Omkring 1900.

Höjd ca. 22.5 cm.
Modellnummer 52.

Skador/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 22.5 cm.
Modellnummer 52.

Skador/nagg.

Antal besök: 1 129