STOP, majolika, Rörstrand, omkring 1900.

394639. STOP, majolika, Rörstrand, omkring 1900.

Höjd inkl. lock, ca 34 cm.

Slitage, sprickor, nagg, krackeleringar, lock med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. lock, ca 34 cm.

Antal besök: 1 127