TAKLAMPA, glas, möjligen Karl Fagerlund, Orrefors.

394638. TAKLAMPA, glas, möjligen Karl Fagerlund, Orrefors.

Två ljuspukter.
Längd 46, bredd 20, höjd 16 cm, exklusive kedja.

Bruksslitage,
Nagg förekommer.
Lampan ej monterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två ljuspukter.

Bruksslitage,
Nagg förekommer.
Lampan ej monterad.

Antal besök: 1 222