BOKHYLLA, "Avanti", Dux, 1900-talets senare del.

394623. BOKHYLLA, "Avanti", Dux, 1900-talets senare del.

Svart lackerad med lister i metall.
Längd 89.5 cm. Bredd ca. 43 cm. Höjd 218 cm.

Bruksslitage. Smärre stöt och slagmärken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 650